Výhradní dovozce GASTROLUX a YAXELL pro ČR a SR

Magnetický stojan na 5 nožů černý M

Elegantní magnetický stojan bude ozdobou vaší kuchyně. Magnet po celé ploše dokonale drží nože na svém místě, nože se nepoškodí ani nepoškrábou. Velikostí zabírá minimum místa, a přitom dá dokonale vyniknout kráse nožů YAXELL. Můžete na něj bezpečně uložit až 5 nožů, skvěle vypadá i při počtu 3 nebo 4 nožů. 

Skladem
Kód: BWL096
Značka: YAXELL
1 990 Kč
Kategorie: Yaxell doplňky
Rozměry: 25x21,5x15cm
Magnetický stojan na 5 nožů černý M
Novinka Tip

Vyobrazené nože nejsou součástí stojanu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Yaxell Corporation převzal tradiční dovedností starých kovotepců a tvorbě profesionálních kuchyňských nožů se věnuje již od založení společnosti v roce 1932. Spojuje nejmodernější technologie a nepřekonatelné zkušeností tradičních řemeslníků. Noże Yaxell jsou vyráběny ručně nejlepšími a nejzkušenějšími nožíři z města Seki – tradičního místa výroby samurajských mečů.

Prvotřídní systém provozní kontroly zaručuje nejvyšší kvalitu každé položky opouštějící závod. Vlastní oddělení plánování a vývoje výrobků zohledňuje zkušenosti amatérských i profesionálních uživatelů z celého světa, na jejichž základě pak zruční řemeslníci zhotovují jedinečné výrobky. Japonské nože nalézají celosvětové uznání a společnost Yaxell patří mezi pět největších výrobců nožů na světě, na trh dodává každoročně asi 3–4 miliony nožů. Každý nůž je originál, na světě neexistují dva naprosto stejné. Takový originál můžete mít doma i vy!