Yaxell Ostřič nožů 3

Exkluzivní 3-stupňový ostřič s vodním kamenem.

Jediný ostřič na trhu, který ostří nože na vodní bázi. Je určený pro japonské nože s jádrem z japonské oceli VG10 a SG2.

Vyrobeno v Seki, Japonsko.

Můžeme doručit do:
23.07.2024.
Skladem
Kód: 37222
Značka: YAXELL
2 290 Kč

Nejnovější model ostřiče Yaxell na japonské nože.

Jednoduché, ale účinné řešení pro všechny, které trápí, že jejich nože již nejsou dostatečně ostré. S ostřičem nožů Yaxell 3 budou Vaše nože opět ostré za pouhé 2 minuty.

Tři kameny různé zrnitosti pro dokonalé nabroušení. 

Nepoužívejte na vroubkované nože na pečivo.

Materiál:

  • Plášť: ABS a termoplast
  • Víko: akryl
  • Brusné kotouče: oxid hlinitý
  • hrubá, střední a jemná zrnitost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yaxell Corporation převzal tradiční dovedností starých kovotepců a tvorbě profesionálních kuchyňských nožů se věnuje již od založení společnosti v roce 1932. Spojuje nejmodernější technologie a nepřekonatelné zkušeností tradičních řemeslníků. Noże Yaxell jsou vyráběny ručně nejlepšími a nejzkušenějšími nožíři z města Seki – tradičního místa výroby samurajských mečů.

Prvotřídní systém provozní kontroly zaručuje nejvyšší kvalitu každé položky opouštějící závod. Vlastní oddělení plánování a vývoje výrobků zohledňuje zkušenosti amatérských i profesionálních uživatelů z celého světa, na jejichž základě pak zruční řemeslníci zhotovují jedinečné výrobky. Japonské nože nalézají celosvětové uznání a společnost Yaxell patří mezi pět největších výrobců nožů na světě, na trh dodává každoročně asi 3–4 miliony nožů. Každý nůž je originál, na světě neexistují dva naprosto stejné. Takový originál můžete mít doma i vy!

Zpět do obchodu