Výhradní dovozce GASTROLUX a YAXELL pro ČR a SR

Nože a nádobí v rukách šéfkuchařů

Kristína Nemčková

Ambassadorka nožů značky YAXELL a vítězka 3. řady soutěže MasterChef Česko, kterou v roce 2019 vyhrála v 17 letech a stala se tak nejmladší vítězkou na světě. Je autorkou kuchařské knihy #UPGRADE, díky které ji zařadil Forbes mezi výběr 30pod30. Pracovala v dvoumichelinské restauraci Story v Londýně na pozici Chef de Partie a nyní zastává pozici Demi Chef de Partie v nejlepší restauraci světa se třemi michelinskými hvězdami, Geranium v dánské Kodani. Od roku 2022 je také ambasadorem Českého gastronomického institutu.

 Lukáš Neckář

Šéfkuchař s dvacetiletou praxí a milovník asijské kuchyně. Zakladatel unikátního konceptu ColorSushi s vlastní produkcí a zábavou, ale také lektor způsobu zdravého stravování. 

 

      


David Valíček

Showman, ale především vynikající kuchař – to je David Valíček, který při cestě za svým snem otevřít restauracikurzy vaření ve svém rodném regionu podrobil svoje schopnosti zkoušce v řadě světově uznávaných restauracích. Můžete jen hádat, kterou značku nožů si pro svojí práci vybral.


 

 

 

Petra Vindyšová

Další z našich ambassadorek. Petra aktuálně pracuje v kavárně Etapa na Karlíně a mimo jiné také vaří ve Snídani s Novou. V osobním životě violoncellistka z Liberce, která bojovala o finále MasterChef 2022 s Jitkou a Besky. Na samotném konci všechny překvapila.

 

Ondřej Molina

Šéfkuchař, instruktor vaření, osobní kuchař, ale také gastro konzultant. Nejprve byl v Itálii, potom Velká Británie, velká zastávka na Novém Zélandu, pak s přestávkou v Praze, Německo a Londýn. Několikrát pracoval v restauracích s Michelinskou hvězdou. Stejně jako ostatní ambasadoři, si i Ondřej pro svoji práci vybral špičkové značky.

 


 

 

 

Tomáš "Fenix" Franek

Naším nejčerstvějším ambasadorem nožů značky je úspěšný hudební interpret, člen dnes již velmi dobře známého uskupení Food Addictors, ale také šéfkuchař restaurace pivovaru Kilián.

 

      

 

 

Michal Prachař

Nádobí Gastrolux® používají rádi nejen hobby kuchaři, ale je oblíbené i u profesionálních kuchařů špičkových restaurací. Podívejte se na záběry z restaurace Borgo Agnese, kde jsme fotili naše nádobí v akci - v rukách šéfkuchaře Michala Prachaře.

restaurace_02 restaurace_04restaurace_01

 

Zpět do obchodu