Výhradní dovozce GASTROLUX a YAXELL pro ČR a SR

Ceník broušení nožů

Správné ostření čepele nože je základem pro jeho dlouhou životnost a dokonalý řez. Pro naše zákazníky a majitele nožů YAXELL nabízíme jak vlastní Profi Brusku Tormek T2, tak možnost nechat si nůž profesionálně nabrousit přímo u nás.

Jak často nože brousit?

Při běžném používání stačí nože YAXELL pravidelně brousit jednou až dvakrát ročně. Správně nabroušený nůž zůstává ostrý po dlouhou dobu a je jednodušší jej udržovat v ostrém stavu použitím např. našeho ostřiče YAXELL.

Chcete přenechat broušení profesionálům?

Navštivte jeden z našich stánků a pravidelné broušení svých nožů nechte na nás. Broušení provádíme už od 10 Kč za cm právě na profesionální brusce Tormek – světové jedničky v broušení.

Stačí nám napsat na mail info@hobbychef.cz, zavolat na tel. 731 408 620.

Případně je možné si nože nechat nabrousit také přímo na veletrzích, kterých se účastníme nebo je přímo zaslat na adresu EUROFIT Prosperity s.r.o., Blanenská 355/117, 664 34 Kuřim (areál Kampos), kde už se o ně postaráme.

Pro naše zákazníky také pravidelně pořádáme „dny broušení“ na našich stáncích v obchodních centrech nebo spojené s naší účastí na veletrzích a výstavách po celé České republice. Sledujte nás na našem webu nebo na Facebooku, kde tyto informace pravidelně zveřejňujeme.

Ceník broušení: 

 

Zpět do obchodu