Co nám napsali zákazníci

Přečtěte si, co nám o našich výrobcích napsali zákazníci:

Soňa Fremutová: "Toto nádobí a nože používám už 10 let. Skvělé a ještě jednou skvělé. Opravdu spokojenost."

Paní Zuzana ze Slovenska: "Čertík je skvelý na čistenie pripálených hrncov, nič lepšie som nenašla, veľmi odporúčam, je to super výrobok"

Pan Kučera, Rumburk: "Děkuji,jsem s doposud nakoupeným nadobím spokojen.Ať se Vám daří a vše nejlepší Kučerovi."

Paní Štrougalová: "Dobrý večer, dnes jsem dostala objednané zboží, děkuji za spolehlivost a rychlost.Štrougalová"

Ludmila Kabátníková, Náměšť nad Oslavou: "..stala jsem se majitelkou Vašeho výrobku VakuFit se sadou sáčků. Vyzkoušela jsem zatím v této krátké době všechny tři druhy sáčků a mohu s povděkem přístroj a sáčky jen pochválit. Sáčky používám dle Vašich doporučení, zvláště potom na čerstvé ryby, zrnkovou kávu a loupaná ořechová jádra. Praxe ukáže, kolikrát který sáček bude moci být ve skutečnosti využit. MAXIFresh sáčky hodnotím jako nepraktičtější pomůcku v domácnosti..."

Markéta Horáčková, Horšovský Týn: "..Zakoupila jsem si od Vás sadu výrobků, se kterou jsem velmi spokojena. Hrnce a pánve z NANO Biotinu, které mi ušetří čas při vaření a jsou velmi snadno omyvatelné. Nůž Ran a ostřič. Jelikož jsem z oboru gastronomie, je tenhle nůž pro mne velmi využitelný. Perfektně se s ním pracuje a věci, které jsem dříve nenakrájela (možná jen s větší silou), jdou dnes, jak se říká, jako po másle. Je to věc k nezaplacení! VakuFit . K tomu jen dodat, že je to dobrá věc- Ušetří místo a zanechá potraviny pořád čerstvé. Luštěniny bez potravinových molů a mouku bez moučných červů..."

Marta Burová, Horní Suchá: "..S nádobím jsem velice spokojena, je neustále v oběhu. Vyhovuje nám vaření bez tuku a rychlá příprava. Jako první jsem vyzkoušela knedlíky, vždy jsem myslela, že se musí vařit jen v páře. Také mě překvapila příprava hranolků, které jsme doposud skoro vůbec nedělali. Velký 61 hrnec mi plně nahrazuje tlakový hrnec, který jsem už delší dobu měla v plánu si koupit. Jinak mám stále při ruce vaši kuchařku a zkouším..."

Dr. Zdeněk C. Havlík, Brno: "...Mne zaujalo další chování firmy, dnes již po splacení zboží a uplynutí záruční doby. Manželka zřejmě vlastní neopatrností poškodila držadlo pánve. Společnost bez řečí držadlo pánev vyzvedla, zdarma opravila a doručila zpět. Ukažte mi, prosím, jinou takovou firmu v Česku, která by se zachovala podobně..."

Iveta Kovářová, Zlín: "..asi před měsíce jsem si koupila od Vaší firmy vakuovaní přístroj Vakufit a jsem s ním velmi spokojená. Právě jsem nasušila osobně nasbírané hříbky a hezky je uložila do sáčků Vakufit. Každý rok se mi do nich dostali červíci nebo zvlhly, i když byly zavřené ve sklenici. Tak doufám, že konečně letos mi vydrží aspoň do Vánoc – pokud je nesníme..."

Danuše Hlaváčová, Holešov: "..moje finanční situace momentálně dovolila zakoupit jen VakuFit, znám ho už od mojí kamarádky, která ho používá a je velmi spokojená. Nejvíc se mi na něm líbí jeho malá velikost a hlavně možnost používání sáčků opakovaně. Tím se obrovsky zvyšuje jeho hodnota. Protože jsem se s ním už seznámila - jak jsem psala, věřím, že s ním budu také spokojená..."

Anna Lukešová, Pohořelice: "..zakoupila jsem si nůž a vaku přístroj. prozatím nejsou žádné problémy. nůž drží ostří, krájíme s ním i na domácí zabíjačce. vakuovací přístroj nás s manželem zaujal asi nejvíce. jelikož zabíjíme tak maso a ostatní výrobky zamrazujeme. sáčky na zeleninu využíváme taky, ale spíše musíme dokoupit ty do mrazničky..."

Eva Eisenrachová, Hradec Králové: "..Dne 28.7. jsem od Vás obdržela objednanou sadu VAKU FIT. Tento výrobek je výborný pomocník pro uchovávání potravin. Výhodou je jeho provedení pro skladnost a snadné ovládání. Zkrátka je fajn. Pan řidič, který výrobek přivezl, byl vstřícný a ochotný. Sáčky jsou výhodné i tím, že se mohou používat vícekrát. Od Vaší společnosti mám již černou pánev na palačinky, která je úžasná, nemusí se dávat tuk a krásně se obracejí..."

 

 

Zpět do obchodu