Výhradní dovozce GASTROLUX a YAXELL pro ČR a SR

Co nám napsali zákazníci

Přečtěte si, co nám o našich výrobcích napsali zákazníci:

Soňa Fremutová: "Toto nádobí a nože používám už 10 let. Skvělé a ještě jednou skvělé. Opravdu spokojenost."

Paní Zuzana ze Slovenska: "Čertík je skvelý na čistenie pripálených hrncov, nič lepšie som nenašla, veľmi odporúčam, je to super výrobok"

Pan Kučera, Rumburk: "Děkuji,jsem s doposud nakoupeným nadobím spokojen.Ať se Vám daří a vše nejlepší Kučerovi."

Paní Štrougalová: "Dobrý večer, dnes jsem dostala objednané zboží, děkuji za spolehlivost a rychlost.Štrougalová"

Ludmila Kabátníková, Náměšť nad Oslavou: "..stala jsem se majitelkou Vašeho výrobku VakuFit se sadou sáčků. Vyzkoušela jsem zatím v této krátké době všechny tři druhy sáčků a mohu s povděkem přístroj a sáčky jen pochválit. Sáčky používám dle Vašich doporučení, zvláště potom na čerstvé ryby, zrnkovou kávu a loupaná ořechová jádra. Praxe ukáže, kolikrát který sáček bude moci být ve skutečnosti využit. MAXIFresh sáčky hodnotím jako nepraktičtější pomůcku v domácnosti..."

Markéta Horáčková, Horšovský Týn: "..Zakoupila jsem si od Vás sadu výrobků, se kterou jsem velmi spokojena. Hrnce a pánve z NANO Biotinu, které mi ušetří čas při vaření a jsou velmi snadno omyvatelné. Nůž Ran a ostřič. Jelikož jsem z oboru gastronomie, je tenhle nůž pro mne velmi využitelný. Perfektně se s ním pracuje a věci, které jsem dříve nenakrájela (možná jen s větší silou), jdou dnes, jak se říká, jako po másle. Je to věc k nezaplacení! VakuFit . K tomu jen dodat, že je to dobrá věc- Ušetří místo a zanechá potraviny pořád čerstvé. Luštěniny bez potravinových molů a mouku bez moučných červů..."

Marta Burová, Horní Suchá: "..S nádobím jsem velice spokojena, je neustále v oběhu. Vyhovuje nám vaření bez tuku a rychlá příprava. Jako první jsem vyzkoušela knedlíky, vždy jsem myslela, že se musí vařit jen v páře. Také mě překvapila příprava hranolků, které jsme doposud skoro vůbec nedělali. Velký 61 hrnec mi plně nahrazuje tlakový hrnec, který jsem už delší dobu měla v plánu si koupit. Jinak mám stále při ruce vaši kuchařku a zkouším..."

Dr. Zdeněk C. Havlík, Brno: "...Mne zaujalo další chování firmy, dnes již po splacení zboží a uplynutí záruční doby. Manželka zřejmě vlastní neopatrností poškodila držadlo pánve. Společnost bez řečí držadlo pánev vyzvedla, zdarma opravila a doručila zpět. Ukažte mi, prosím, jinou takovou firmu v Česku, která by se zachovala podobně..."

Iveta Kovářová, Zlín: "..asi před měsíce jsem si koupila od Vaší firmy vakuovaní přístroj Vakufit a jsem s ním velmi spokojená. Právě jsem nasušila osobně nasbírané hříbky a hezky je uložila do sáčků Vakufit. Každý rok se mi do nich dostali červíci nebo zvlhly, i když byly zavřené ve sklenici. Tak doufám, že konečně letos mi vydrží aspoň do Vánoc – pokud je nesníme..."

Danuše Hlaváčová, Holešov: "..moje finanční situace momentálně dovolila zakoupit jen VakuFit, znám ho už od mojí kamarádky, která ho používá a je velmi spokojená. Nejvíc se mi na něm líbí jeho malá velikost a hlavně možnost používání sáčků opakovaně. Tím se obrovsky zvyšuje jeho hodnota. Protože jsem se s ním už seznámila - jak jsem psala, věřím, že s ním budu také spokojená..."

Anna Lukešová, Pohořelice: "..zakoupila jsem si nůž a vaku přístroj. prozatím nejsou žádné problémy. nůž drží ostří, krájíme s ním i na domácí zabíjačce. vakuovací přístroj nás s manželem zaujal asi nejvíce. jelikož zabíjíme tak maso a ostatní výrobky zamrazujeme. sáčky na zeleninu využíváme taky, ale spíše musíme dokoupit ty do mrazničky..."

Eva Eisenrachová, Hradec Králové: "..Dne 28.7. jsem od Vás obdržela objednanou sadu VAKU FIT. Tento výrobek je výborný pomocník pro uchovávání potravin. Výhodou je jeho provedení pro skladnost a snadné ovládání. Zkrátka je fajn. Pan řidič, který výrobek přivezl, byl vstřícný a ochotný. Sáčky jsou výhodné i tím, že se mohou používat vícekrát. Od Vaší společnosti mám již černou pánev na palačinky, která je úžasná, nemusí se dávat tuk a krásně se obracejí..."

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení