Výhradní dovozce GASTROLUX a YAXELL pro ČR a SR

YAXELL nože

yaxell_1Již od roku 1932 přispívá společnost Yaxell ke zvýšení kuchyňské kultury tím, že vyrábí a na trh dodává kuchyňské nože nejvyšší kvality. Yaxell se řídí heslem: NABÍZET VÝROBKY LEPŠÍ A KRÁSNĚJŠÍ a na světový trh dodává každoročně asi 3–4 miliony nožů.

Japonské nože nalézají celosvětové uznání a společnost Yaxell patří mezi pět největších výrobců nožů na světě. Damascénské nože od firmy Yaxell jsou nejen čím dál oblíbenější mezi hobby kuchaři, ale používají je rovněž i špičkoví kuchaři v hotelích a restauracích po celém světě.

Damascénské nože jsou nápadné dekorativní kresbou čepele. Každý nůž je originál, na světě neexistují dva naprosto stejné. Jsou vyrobené v duchu nejlepších tradic samurajských mečů s použitím nejnovějších technologií. Použitý materiál, unikátní tepelné vytvrzení a speciální opracování povrchu udržují čepel ve srovnání s jakoukoliv jinou ocelí velmi ostrou, dlouhodobě nabroušenou a odolávající korozi.

Noże Yaxell jsou vyráběny nejlepšími a nejzkušenějšími nožíři z města Seki – tradičního místa výroby samurajských mečů.

 

 

 

Stránka 1 z 4 - 55 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 55 položek celkem

Tato webová stránka využívá soubory cookies. Více informací najdete v našich zásadách používání cookies. Pokud s jejich použitím nesouhlasíte, je třeba provést změnu nastavení prohlížeče.