Výhradní dovozce GASTROLUX a YAXELL pro ČR a SR

Grilovací pánve pro indukční ohřev

Grilování všeho možného je oblíbenou letní zábavou velké části národa. Ale grilování masa v zimě, nebo i když nemáte možnost tuto činnost provozovat na zahradě? Ani počasí, ani nedostatek venkovního prostoru vám nebude překážkou s pomocí indukční grilovací pánve Gastrolux. Díky ní si chutné steaky dopřejete kdykoliv.

Vlastnosti indukčních grilovacích pánví

  • Vysoce kvalitní materiály
  • Dlouhá životnost
  • Tvarová stálost
  • Moderní vzhled
  • Záruka na rovnost dna 25 let
  • Snadná údržba
  • Odolný nepřilnavý povrch

Zdravé grilování? Proč ne!

Grilovací pánev má oproti klasickým pánvičkám speciálně upravené dno. Vystouplé drážky udrží maso částečně ve vzduchu – není položeno celou plochou na pánvi a nepřipaluje se. Na steaku tak vznikne nejen efekt grilovací mřížky, ale také se napodobí samotná technologie grilování na horkém vzduchu. Šťáva z masa a případný tuk se udrží mezi drážkami, což je oproti klasickému grilování nad ohněm výhoda. Grilovat můžete samozřejmě také další pokrmy, zejména zeleninu. Použitím pokličky snížíte spotřebu energie.

Gastrolux je vždy o krok napřed

Výrobce svému zboží natolik věří, že je ochoten nabídnout pětadvacetiletou záruku na rovnost dna. Rukojeti jsou připevněny speciální technologií bez nýtů a šroubů, takže dokonale drží. Navíc jsou odolné vůči vysokým teplotám, díky čemuž je možné vložit grilovací pánev do rozpálené trouby a v případě potřeby v ní maso dopéci. Horní okraj nádoby je tvarován tak, aby při vylévání obsahu nestékala tekutina po vnějším povrchu pánve.

Dánská rodinná firma s více než padesátiletou tradicí při výrobě využívá bohaté zkušenosti i inovativní technologie a je mezi amatérskými i profesionálními kuchaři nejvyhledávanější značku antiadhezivního nádobí. S nákupem indukčních pánví a kastrolů Gastrolux navíc získáváte spolehlivý zákaznický servis. Pokud připravujete pokrmy na jiném zdroji tepla, nabízíme také nádobí pro běžný ohřev.

Pánev grilovací - indukční
Pánev grilovací - indukční
Momentálně nedostupné
3 790 Kč

Čtyřhranná grilovací pánev je určená k rychlé přípravě masa a zeleniny.  

Kód: 17428
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení