Grilovací pánve pro indukční ohřev

Grilování všeho možného je oblíbenou letní zábavou velké části národa. Ale grilování masa v zimě, nebo i když nemáte možnost tuto činnost provozovat na zahradě? Ani počasí, ani nedostatek venkovního prostoru vám nebude překážkou s pomocí indukční grilovací pánve Gastrolux. Díky ní si chutné steaky dopřejete kdykoliv.

Vlastnosti indukčních grilovacích pánví

  • Vysoce kvalitní materiály
  • Dlouhá životnost
  • Tvarová stálost
  • Moderní vzhled
  • Záruka na rovnost dna 25 let
  • Snadná údržba
  • Odolný nepřilnavý povrch

Zdravé grilování? Proč ne!

Grilovací pánev má oproti klasickým pánvičkám speciálně upravené dno. Vystouplé drážky udrží maso částečně ve vzduchu – není položeno celou plochou na pánvi a nepřipaluje se. Na steaku tak vznikne nejen efekt grilovací mřížky, ale také se napodobí samotná technologie grilování na horkém vzduchu. Šťáva z masa a případný tuk se udrží mezi drážkami, což je oproti klasickému grilování nad ohněm výhoda. Grilovat můžete samozřejmě také další pokrmy, zejména zeleninu. Použitím pokličky snížíte spotřebu energie.

Gastrolux je vždy o krok napřed

Výrobce svému zboží natolik věří, že je ochoten nabídnout pětadvacetiletou záruku na rovnost dna. Rukojeti jsou připevněny speciální technologií bez nýtů a šroubů, takže dokonale drží. Navíc jsou odolné vůči vysokým teplotám, díky čemuž je možné vložit grilovací pánev do rozpálené trouby a v případě potřeby v ní maso dopéci. Horní okraj nádoby je tvarován tak, aby při vylévání obsahu nestékala tekutina po vnějším povrchu pánve.

Dánská rodinná firma s více než padesátiletou tradicí při výrobě využívá bohaté zkušenosti i inovativní technologie a je mezi amatérskými i profesionálními kuchaři nejvyhledávanější značku antiadhezivního nádobí. S nákupem indukčních pánví a kastrolů Gastrolux navíc získáváte spolehlivý zákaznický servis. Pokud připravujete pokrmy na jiném zdroji tepla, nabízíme také nádobí pro běžný ohřev.

Pánev grilovací - indukční
4 290 Kč

Čtyřhranná grilovací pánev je určená k rychlé přípravě masa a zeleniny.  

Kód: 17428
1 položek celkem
Zpět do obchodu