Kastroly pro indukční ohřev

To se za použití nejmodernějších technologií spojí vysoce kvalitní silnostěnné materiály elegantních tvarů, odolná nepřilnavá povrchová úprava a stabilní pevná držadla a vznikne úžasný kastrol na indukci Gastrolux, s nímž se vaření stane návykovou záležitostí. Vařte s tukem, bez tuku, zdravě či nezdravě (chcete-li), na indukční desce nebo v třeba v troubě. Rukojeti odolné vůči vysokým teplotám, včetně držadla pokličky, to dovolují.

Vlastnosti kastrolů na indukci

  • Špičková kvalita
  • Zdravotně nezávadné materiály
  • Moderní promyšlený design
  • Snadná údržba
  • Kulatý nebo hranatý tvar
  • Úspora elektrické energie
  • Záruka na rovnost dna 25 let

Na množství (ne)hledíte?

Jste singl a vaříte si jen rychlovky pro sebe, případně pro dva? Nebo se vaše rodina poněkud rozrostla, dveře se návštěvami netrhnou a kolem stolu a kuchyňské linky se neustále ochomýtá partička hladových strávníků? Po rozkliknutí produktu si vyberte ideální rozměr přesně pro vás. Koneckonců, i když vaříte pro jednoho, můžete ve velkém kastrolu připravit jídlo do zásoby. Tato nádoba je ideální pro dušení zeleniny, masa, příloh – zkrátka fantazii se meze nekladou.

Kulatý kastrol – klasika. Snadnější manipulace. Hranatý tvar umožní vaření v ještě větších objemech a ještě větších kusů masa.

Pár vychytávek navíc

Kastrol Gastrolux a indukce, to jsou dva nerozlučitelní parťáci, kteří splývají jako jedno tělo a jedna duše. Dovolí tak při vaření téměř čarovat. Příprava je rychlá, čistá a snadná. Speciálně upravený horní okraj má výraznou přednost: při vylévání obsahu tekutina neteče po povrchu nádoby.

Indukční ohřev patří mezi technologie budoucnosti. V kastrolu, který je opatřen nepřilnavým povrchem, můžete bez obav vařit i bez tuku, ovšem pokud jej chcete přidat kvůli chuťovému efektu, není problém. Ergonomicky tvarovaná držadla jsou k nádobě připevněna bez šroubů a nýtů. Pevný spoj neumožňuje viklání a zatékání vody dovnitř rukojeti.

Indukce k vám ještě nedorazila? Nevadí, máme nádobí i pro běžný ohřev – plyn, elektrickou plotnu a sklokeramickou desku.

Kastrol - indukční
od 3 690 Kč

Kastrol je ideální pro dušení zeleniny, masa a přípravu dalších skvělých pokrmů.

Kód: 17720
Kastrol hranatý - indukční
4 990 Kč

Hranatý kastrol je ideální pro dušení a pečení větších kusů masa a přípravu dalších skvělých...

Kód: 17758
2 položek celkem
Zpět do obchodu