Kastroly na plynový sporák

Objevujete rádi nové dimenze v oblasti vaření? Pak jistě budete nadšeni z kastrolů Gastolux, které jsou určeny k ohřevu na plynovém sporáku. Patří totiž mezi kuchyňské potřeby, jež jsou velmi oblíbené mezi amatérskými i profesionálními kuchaři hned pro několik skvělých předností. Jednou z nich je to, že veškeré nádobí Gastrolux můžete vkládat do rozpálené trouby a pokrmy v něm ohřívat nebo zapékat, a to díky speciálním ergonomicky tvarovaným držadlům odolným proti vysokým teplotám.

Vlastnosti kastrolů na plynový sporák

  • Prvotřídní nepřilnavé materiály
  • Skvělý poměr kvality a ceny
  • Pohodlné vylévání obsahu bez potřísnění povrchu
  • Moderní design
  • Dlouhá životnost – záruka 25 let na rovnost dna
  • Odolnost rukojetí vůči teplotám do 260°C
  • Úspora energie díky silnému dnu
  • Snadná údržba
  • Výrobce s tradicí více než 50 let

Pohodlná manipulace při vylévání obsahu z kastrolu

Odolnými uchy výčet výhod samozřejmě nekončí. Snadné vaření bez lepení a připalování, i když nepoužijete tuk? Ano, je to tak. Antiadhezivní vrstva na vnitřním povrchu kastrolu to umožňuje. Olej použijte jen tehdy, pokud vám to s ním lépe chutná. V kastrolu uvaříte mnoho báječných pokrmů, ať už je to dušené maso nebo zelenina, přílohy, polévky či omáčky. Aby jejich vylévání na talíř nebo do jiného nádobí bylo jednodušší, má kastrol speciálně upravený okraj. Ten umožní vylévání obsahu bez stékání po povrchu nádoby.

Hranatý nebo kulatý?

K dispozici je nejen kulatý, ale také hranatý kastrol, v kterém připravíte ještě více skvělého jídla pro početnou rodinu nebo přátele. Však je známá věc, že nejlépe chutná s nejbližšími. Nabídka rozměrů kulatého kastrolu je poměrně široká – vybírejte po rozkliknutí produktu. Rovnice je jednoduchá: malé vaření – malý kastrol, velké vaření – velký kastrol. Jsou vhodné nejen pro vaření na plynu, ale také na ostatních druzích ohřevu (elektrický sporák, sklokeramika) kromě indukce. Pro ni je třeba vybírat mezi nádobím na indukční ohřev. Ke kastrolkům nabízíme také pokličky, které pomohou spotřebu energie ještě snížit.

Kastrol
Kastrol
Skladem
od 2 990 Kč

Kastrol je ideální pro dušení zeleniny, masa a přípravu dalších skvělých pokrmů.

Kód: 720
Kastrol hranatý
3 790 Kč

Hranatý kastrol je ideální pro dušení a pečení větších kusů masa a přípravu dalších skvělých...

Kód: 758
2 položek celkem
Zpět do obchodu