Výhradní dovozce GASTROLUX a YAXELL pro ČR a SR

Olej pro alergiky

Unikátní olej pro alergikyFitOl foto náhled

Řepkový olej FitOl jako první jedlý olej na světě obdržel  pečeť kvality ECARF, která je udělována výrobkům a službám vhodným pro alergiky.

Více jak 30% evropského obyvatelstva trpí alergiemi a počet alergiků rok od roku stoupá. Poslední výzkumy ukazují, že u dětí je podíl alergiků ještě větší.

Evropské centrum nadace pro výzkum alergií (European Centre for Allergy Research Foundation) v souladu se svým mottem „Pro lepší život s alergiemi“ oceňuje pečetí kvality ECARF vysoce kvalitní výrobky a služby, které jsou nabízeny v zájmu alergických koncových zákazníků a které splňují náročné požadavky a vyhovují přísným normám jakosti.

Pečeť kvality ECARF na etiketě výrobku jasně signalizuje, že se jedná o výrobek obzvláště vhodný pro alergiky a napomáhá tak lidem, kteří trpí alergiemi, ulehčit volbu při výběru vhodných produktů, a tím zlepšit kvalitu jejich života.

Již sedmým rokem můžeme i náš řepkový olej FitOl označovat pečetí kvality ECARF - je zcela bez alergenů, navíc bez cholesterolu, lepku a konzervačních látek. FitOl je vyrobený z přírodní a geneticky neupravené řepky olejné a obsahuje mimořádně v

yvážený poměr mastných kyselin. Díky své jemné máslové chuti, příjemné vůni a nulovému obsahu alergenů je také mimořádně vhodný pro děti. Pro svoji vysokou snášenlivost, jedinečné složení a vynikající užitné vlastnosti je doporučován lékaři i odbornými poradci na výživu.

logo ECARF pečeť náhled    Jedinečný řepkový olej FitOl s máslovou příchutí můžete objednat zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení