Olej pro alergiky

Unikátní olej pro alergikyFitOl foto náhled

Řepkový olej FitOl jako první jedlý olej na světě obdržel  pečeť kvality ECARF, která je udělována výrobkům a službám vhodným pro alergiky.

Více jak 30% evropského obyvatelstva trpí alergiemi a počet alergiků rok od roku stoupá. Poslední výzkumy ukazují, že u dětí je podíl alergiků ještě větší.

Evropské centrum nadace pro výzkum alergií (European Centre for Allergy Research Foundation) v souladu se svým mottem „Pro lepší život s alergiemi“ oceňuje pečetí kvality ECARF vysoce kvalitní výrobky a služby, které jsou nabízeny v zájmu alergických koncových zákazníků a které splňují náročné požadavky a vyhovují přísným normám jakosti.

Pečeť kvality ECARF na etiketě výrobku jasně signalizuje, že se jedná o výrobek obzvláště vhodný pro alergiky a napomáhá tak lidem, kteří trpí alergiemi, ulehčit volbu při výběru vhodných produktů, a tím zlepšit kvalitu jejich života.

Již sedmým rokem můžeme i náš řepkový olej FitOl označovat pečetí kvality ECARF - je zcela bez alergenů, navíc bez cholesterolu, lepku a konzervačních látek. FitOl je vyrobený z přírodní a geneticky neupravené řepky olejné a obsahuje mimořádně v

yvážený poměr mastných kyselin. Díky své jemné máslové chuti, příjemné vůni a nulovému obsahu alergenů je také mimořádně vhodný pro děti. Pro svoji vysokou snášenlivost, jedinečné složení a vynikající užitné vlastnosti je doporučován lékaři i odbornými poradci na výživu.

logo ECARF pečeť náhled    Jedinečný řepkový olej FitOl s máslovou příchutí můžete objednat zde.
Zpět do obchodu