Výhradní dovozce GASTROLUX a YAXELL pro ČR a SR

Nůž Yaxell jedničkou v Dánsku

Šéfkuchař Per Hallundbæk a špičkový brusič nožů Jens Christiansen testovali pro dánský časopis "Fyens Stiftstidende" kuchařské nože.

Kuchařský nůž YAXELL z řady RAN se stal číslem 1!

3844980_1280_960_0_0_0_0_2

Pro většinu profesionálních kuchařů je nejdůležitějším nástrojem kuchařský nůž. V zásadě je to stejné i pro obyčejné amatéry doma v kuchyni. Z tohoto důvodu může být vhodné zjistit si situaci na trhu ještě před výběrem nože. A proto dánský časopis požádal profesionálního kuchaře a zkušeného brusiče, aby otestovali pět nožů a shodli se na tom, který nůž je nejvhodnější a jaký nůž mají nejraději. Celý článek naleznete zde

RAN no 1 Denmark

Šéfkuchař dal nůž Ran YAXELL na 1. místo: "..Super pěkný nůž, je neuvěřitelně dobrý v ruce a je dokonale vyvážený, což usnadňuje práci. Dobře se s ním krájí i řeže a je také výborný při porcování ryb a masa. Toto je opravdu všestranně dobrý nůž..."

Brusič  udělil 1. místo noži Ran YAXELL: "...Je to jasný vítěz, kterého zde máme. Kromě toho, že je to krásný nůž, vyznačuje se také velmi vysokou tvrdostí a je to nejlepší z testovaných nožů. Z pohledu tvrdosti a ostrosti je naprosto špičkový, takže v mém případě není o čem mluvit..."

3844857_1280_1280_0_0_0_0_2

Bližší informace o kuchařském noži RAN Yaxell najdete zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení