Nůž Yaxell jedničkou v Dánsku

Šéfkuchař Per Hallundbæk a špičkový brusič nožů Jens Christiansen testovali pro dánský časopis "Fyens Stiftstidende" kuchařské nože.

Kuchařský nůž YAXELL z řady RAN se stal číslem 1!

3844980_1280_960_0_0_0_0_2

Pro většinu profesionálních kuchařů je nejdůležitějším nástrojem kuchařský nůž. V zásadě je to stejné i pro obyčejné amatéry doma v kuchyni. Z tohoto důvodu může být vhodné zjistit si situaci na trhu ještě před výběrem nože. A proto dánský časopis požádal profesionálního kuchaře a zkušeného brusiče, aby otestovali pět nožů a shodli se na tom, který nůž je nejvhodnější a jaký nůž mají nejraději. Celý článek naleznete zde

RAN no 1 Denmark

Šéfkuchař dal nůž Ran YAXELL na 1. místo: "..Super pěkný nůž, je neuvěřitelně dobrý v ruce a je dokonale vyvážený, což usnadňuje práci. Dobře se s ním krájí i řeže a je také výborný při porcování ryb a masa. Toto je opravdu všestranně dobrý nůž..."

Brusič  udělil 1. místo noži Ran YAXELL: "...Je to jasný vítěz, kterého zde máme. Kromě toho, že je to krásný nůž, vyznačuje se také velmi vysokou tvrdostí a je to nejlepší z testovaných nožů. Z pohledu tvrdosti a ostrosti je naprosto špičkový, takže v mém případě není o čem mluvit..."

3844857_1280_1280_0_0_0_0_2

Bližší informace o kuchařském noži RAN Yaxell najdete zde.
Zpět do obchodu