Výhradní dovozce GASTROLUX a YAXELL pro ČR a SR

Pánve na palačinky na indukční ohřev

Pokud patříte mezi milovníky palačinek, jistě vás potěší unikátní pánvička, s níž bude příprava tohoto pokrmu hračka. V kombinaci s indukční technologií pak zažijete dvojnásobnou radost z vaření. Pohodlné obracení a žádné přilepování a připalování. Díky výrazně sníženému okraji snadno sesunete kulinářský výtvor přímo na talíř. A můžeme vás ujistit, že pánev na palačinky, stejně jako ostatní nádobí Gastrolux, vám bude sloužit po mnoho let; výrobce totiž dává pětadvacetiletou záruku na rovnost dna.

Vlastnosti indukční pánve na palačinky

 • Moderní materiály prvotřídní kvality
 • Inovativní technologie
 • Nepřilnavý povrch
 • Možnost vkládání do rozpálené trouby
 • Nízká spotřeba energie
 • Tvarová stálost
 • Dlouhá životnost
 • Výrobce s dlouholetou tradicí
 • Spolehlivý zákaznický servis

Zdravé smažení bez tuku

Kromě palačinek a slaných i sladkých omelet na ní můžete připravit třeba ještě volské oko, placky či lívanečky. A když budete chtít jídlo udržet teplé nebo je ohřát, není nic jednoduššího, než je nechat na pánvi a tu vložit do horké trouby. Rukojeť je totiž vyrobena z materiálů, které odolávají teplotám až 260°C. Na nepřilnavém povrchu lze připravovat pokrmy zcela bez tuku. Doporučujeme použití speciálních cobraceček, které nepoškrábou povrch nádobí.

Gastrolux získal oblibu v mnoha zemích

Dno je zhotoveno z 8 mm silné siluminové báze, která zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla. Ani po čase se nezkroutí, takže palačinková pánev na indukční plotnu dosedá perfektně celým povrchem, což přispívá k úspoře energie. Použité materiály jsou zdravotně nezávadné a šetrné k životnímu prostředí. Rukojeť je připevněna pomocí speciální technologie bez šroubů a nýtů, skvěle drží a neuvolňuje se.

Nabízíme i další nádobí na indukční ohřev. Pokud k vaření využíváte jiný zdroj tepla, postačí vám palačinková pánev na plynový sporák a další pánvičky a hrnce pro běžný ohřev. Nádobí Gastrolux si oblíbili profesionální i amatérští kuchaři ve více než pětadvaceti zemí po celém světě. Zařadíte se mezi ně?

 
 • 628a[1] Kód: 17628
  Skladem Značka: GASTROLUX Záruka: 25 let na rovnost dna
  Unikátní pánev se sníženým okrajem speciálně na palačinky a omelety.

  3 790 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tato webová stránka využívá soubory cookies. Více informací najdete v našich zásadách používání cookies. Pokud s jejich použitím nesouhlasíte, je třeba provést změnu nastavení prohlížeče.