Pánve na plynový sporák

Nejen na plyn, ale i na elektrický sporák včetně sklokeramické desky se hodí pánve z této kategorie. Jsou vyrobeny z moderních nepřilnavých materiálů za použití inovativních technologií. Lze na nich připravovat pokrmy bez tuku, aniž by se připálily. Vybírejte z několika velikostí. Pokud využíváte indukční ohřev, je třeba sáhnout po speciálně upravených pánvičkách.

Vlastnosti pánví na plynový sporák

  • Kvalitní materiály i zpracování
  • Dokonalý kuchyňský pomocník
  • Rychlé a snadné vaření
  • Dlouhá životnost – záruka 25 let na rovnost dna
  • Nízká spotřeba energie
  • Moderní design
  • Nepřilnavost i bez použití tuků
  • Spolehlivý zákaznický servis

Pánvičky najdou široké využití

Masové rolády, dušená zelenina, ale třeba i smažené řízky – nejen tato jídla připravíte na pánvičce se zvýšeným okrajem. Tu s nízkým můžete využít k přípravě míchaných vajec, omelet, steaků a všech na prudko připravovaných pokrmů. Dno se ani po letech nedeformuje, což zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a úsporu energie. Nezapomeňte na skleněnou pokličku, která umožňuje zejména dušení a ještě více pomáhá snížit spotřebu elektřiny nebo plynu.

Další výhody nádobí Gastrolux

Pánve, stejně jako ostatní nádobí Gastrolux, mají rukojeti připevněny moderní technologií bez šroubů a nýtů, takže drží velmi pevně. Navíc jsou odolné vůči vysokým teplotám, díky čemuž je možné vložit pánev do rozpálené trouby a jídlo ohřát nebo zapéci. Speciálně upravený okraj umožní vylévání obsahu bez potřísnění povrchu nádoby. Výrobce s více než padesátiletou tradicí zkrátka rozumí potřebám kuchařů a snaží se jim vaření maximálně usnadnit a zpříjemnit.

A co je na pánvích Gastrolux nejlepší? Jsou ideální jak pro profesionální, tak pro hobby kuchaře. Těm prvním urychlí práci a těm druhým pomohou proniknout do tajů přípravy pokrmů a třeba i položit základy lásce na celý život.

Pánev se zvýšeným okrajem
od 2 290 Kč

Pánev se zvýšeným okrajem doporučujeme zejména pro přípravu jídel s omáčkou jako např. guláš,...

Kód: 220
Pánev s nízkým okrajem
od 2 190 Kč

Pánev s nízkým okrajem je ideální pro přípravu steaků, vajec, omelet, opékaných brambor a všech...

Kód: 120
Pánev hranatá
3 490 Kč

Čtvercový tvar pánve nejvíce oceníte při smažení řízků a pečení nákypů, lasagní a buchet....

Kód: 528
3 položek celkem
Zpět do obchodu