Vakuovací systém

VakuFit carousel – text

Použitím vakuovacího přístroje VakuFit Pro až 5x prodloužíte trvanlivost skladovaných potravin. Kromě toho takto uložené potraviny neztrácejí chuť, zachovávají si nutriční hodnoty a jsou chráněny před bakteriemi, plísněmi a dalšími mikroorganizmy.

Vakuovat můžete potraviny běžně ukládané v ledničce či mrazničce, ale i potraviny skladované při pokojové teplotě. Výborně se hodí i k uchovávání již hotových pokrmů, na malé občerstvení i velké zásoby.

VakuFit Pro je jednoduchý, rychlý, kompaktní a výkonný vakuovací přístroj pro každodenní použití v domácnosti.

Stačí pouhé stisknutí a za okamžik máte potraviny vzduchotěsně uzavřené. VakuFit Pro nezabírá v kuchyni místo, a přitom je jeho výkon srovnatelný s profesionálními vakuovacími přístroji.

Propichovací mechanismus přístroje vytvoří v sáčku  malý otvor. Poté VakuFit Pro odstraní ze sáčku veškerý vzduch a vytvoří vakuum. Nakonec se okolo otvoru vytvoří tepelný spoj, který zabrání dalšímu pronikání vzduchu. Potraviny jsou neprodyšně uzavřené!

Pro práci s vakuovacím přístrojem VakuFit Pro jsou speciálně navrženy prvotřídní mnohovrstvé sáčky, které zamezují přenášení pachů a zachovávají potravinám původní strukturu, vůni a chuť. Přístroj VakuFit Pro nepracuje s běžnými sáčky, neboť nejsou dostatečně pevné a mohou dovnitř propouštět vlhkost a vzduch.

Sáčky VakuFit jsou v horní části opatřené plastovým zipem. Díky tomu můžete sáček snadno otevřít a znovu uzavřít kdykoliv a kdekoliv, rychle a bez použití nůžek nebo nože. Prvotřídní sáčky jsou opakovaně použitelné, a tak šetří peníze a snižují množství odpadků.

E_V_0035

Zpět do obchodu