Výhradní dovozce GASTROLUX a YAXELL pro ČR a SR

Brašny a pouzdra na kuchařské nože

Každý profesionální kuchař, nebo i ten, kdo jen rád vaří pro svoje blízké na různých místech, třeba v kempu, na chatě apod., jistě ocení kvalitní pouzdro na kuchařské nože nebo přenosnou brašnu. Těmito produkty zajistíte nejen ochranu ostří a zachování jeho co nejdelší životnosti, ale také bezpečnost při skladování nebo převozu, aby nedošlo k pořezání neopatrnou manipulací. Obojí je v našem e-shopu k dostání od ověřeného výrobce Yaxell s dlouholetou historií.

Výhody pouzder na kuchařské nože

  • Ochrana ostří čepele
  • Ochrana před pořezáním
  • Vysoce kvalitní materiály
  • Elegantní design

Obaly prodlužují životnost nožů

Historie společnosti Yaxell sahá až do roku 1932. Firma patří mezi pět nejvýznamnějších výrobců nožů na světě, takže je jasné, že jim dokonale rozumí. Svoje produkty si hýčká, proto pro ně vyrábí také potřebné zázemí při uskladnění. Pouzdra, která se nasazují na čepel, jsou vyrobena z javorového dřeva. Je možné jimi chránit ostří při převozu v tašce nebo při uložení v zásuvce.

Praktickou textilní brašnu lze nést v ruce nebo přes rameno; popruh má nastavitelnou délku. Prodáváme dvě velikosti těchto obalů: na osm nebo deset kuchyňských nožů. Uvnitř se nachází příslušný počet přihrádek.

Další způsoby uložení nožů nabízejí magnetické lišty. Prodáváme také vysoce kvalitní nádobí Gastrolux, a to pro běžné sporáky i indukční ohřev.

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tato webová stránka využívá soubory cookies. Více informací najdete v našich zásadách používání cookies. Pokud s jejich použitím nesouhlasíte, je třeba provést změnu nastavení prohlížeče.