Pouzdro na 10 nožů

Kuchařské pouzdro na nože Yaxell.

Obsahuje 10 kapes na nože.

Můžeme doručit do:
23.07.2024.
Skladem
Kód: 37710
Značka: YAXELL
1 690 Kč
Kategorie: DOPLŇKY
délka: 515 mm
výška: 162 mm
šířka: 50 mm
materiál: 100% polyester s PVC povrchem

Popis:

Yaxell kuchařské pouzdro na nože pro 10 ks. Pouzdro je uzamykatelné plastovými klipy, 10 přihrádek na nože, maximální délka nože 450mm. Přihrádka na psací potřeby, vizitky a jiné drobnosti. Nastavitelný popruh přes rameno.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yaxell Corporation převzal tradiční dovedností starých kovotepců a tvorbě profesionálních kuchyňských nožů se věnuje již od založení společnosti v roce 1932. Spojuje nejmodernější technologie a nepřekonatelné zkušeností tradičních řemeslníků. Noże Yaxell jsou vyráběny ručně nejlepšími a nejzkušenějšími nožíři z města Seki – tradičního místa výroby samurajských mečů.

Prvotřídní systém provozní kontroly zaručuje nejvyšší kvalitu každé položky opouštějící závod. Vlastní oddělení plánování a vývoje výrobků zohledňuje zkušenosti amatérských i profesionálních uživatelů z celého světa, na jejichž základě pak zruční řemeslníci zhotovují jedinečné výrobky. Japonské nože nalézají celosvětové uznání a společnost Yaxell patří mezi pět největších výrobců nožů na světě, na trh dodává každoročně asi 3–4 miliony nožů. Každý nůž je originál, na světě neexistují dva naprosto stejné. Takový originál můžete mít doma i vy!

Zpět do obchodu