SCANPAN nerezová kuchařská sada nožů

3-dílná sada nerezových nožů SCANPAN je základem pro každého kuchaře.

Můžeme doručit do:
23.07.2024.
Skladem
Kód: 9001001800
Značka: SCANPAN
3 990 Kč
Kategorie: Nerezové nože Classic
Záruka: 2 roky
délka čepele kuchařského nože: 200 mm
délka čepele univerzálního nože: 150 mm
délka čepele okrajovacího nože : 90 mm

Sada obsahuje:

1x SCANPAN nerezový nůž okrajovací 90 mm
1x SCANPAN nerezový univerzální nůž 150 mm
1x SCANPAN nerezový kuchařský nůž 200 mm

Charakteristika nožů:

  • Precizně vybalancovaná čepel kovaná z jednoho kusu vysoce kvalitní německé oceli mimořádně odolné proti korozi s tvrdostí HRC 56.
  • Originální dánský design.
  • Nový design záštity pro lepší uchopení.
  • Geometrie rukojeti vám poskytne komfortní ergonomii pro pevnější uchopení.
  • Dokonale broušená fazeta ostří zaručuje excelentní řezné výsledky krájení.

 

Použití a péče:

Nože SCANPAN jsou navrženy jako generační nože, bude-li jim věnována patřičná základní péče. Pro zajištění dlouhé životnosti doporučujeme následující tipy:

  • Krájení na měkkém, hladkém povrchu jako je bambusové dřevo nebo plastové prkénko, pomůže zabránit předčasnému ztupení čepele.
  • Pravidelné ostření nožů SCANPAN zajistí, že si nože udrží ostrou hranu čepele.
  • Nože SCANPAN lze mýt v myčce nádobí. Použití drsných čisticích prostředků však může způsobit změnu barvy rukojeti a vznik důlkové koroze na čepeli. Jedná se o precizní krájecí náčiní, a proto by se mohlo ostří čepele otupit, pokud by se dostalo do kontaktu s jinými předměty v myčce na nádobí. Doporučujeme proto, abyste nůž myli ručně a poté důkladně osušili.
  • K uskladnění nožů používejte bloky nebo magnetické lišty na nože, abyste ochránili čepel nože. Nože neukládejte volně v zásuvce.

Balení:

Sada je dodávána v krabičce, která rovněž zaručuje, že se nože při dodání nepoškodí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SCANPAN je jedním z předních světových výrobců nepřilnavého nádobí. Značka se neustále vyvíjí a je vždy v popředí inovací a technologií. S hlubokými kořeny v tradičním řemeslném umění vytváří funkční a nadčasové nástroje pro moderní kuchyně, od domácností po profesionální kuchyně. 

Dobré nože jsou důležitou součástí radosti z vaření. Správný nástroj udělá půl práce a vaření je opravdu dovednost, kterou si "procvičuje" doma stále více lidí. Ať už jste šťastný amatér, vášnivý kuchyňský nadšenec nebo profesionální kuchař - každý potřebuje nože vysoké kvality.

Řada nožů SCANPAN Classic je vyrobena z vysoce kvalitní německé nerezové oceli.  aby elegantně odpovídala potřebám moderních kuchyní. Nabízíme Vám široký sortiment kuchyňských nožů vyrobených tak, aby vydržely roky.

Zpět do obchodu