Magnetická lišta na 8 nožů černá

Elegantní černá Magnetická lišta YAXELL na 8 nožů

Celková délka: 49 cm.

Můžeme doručit do:
23.07.2024.
Skladem
Kód: 37741
Značka: YAXELL
1 890 Kč 1 890 Kč / 1 ks
Kategorie: DOPLŇKY
celková délka lišty: 492 mm
čistá délka magnetické zóny: 450 mm
výška lišty: 60 mm
hloubka lišty: 20 mm
hmotnost lišty : 563 g

Magnetická lišta YAXELL bezpečně udrží 8 nožů a ještě společně ozdobí každou kuchyni!

Magnetická lišta YAXELL je osazena osmi neodymovými magnety tak, aby každý nůž měl na liště své vymezené místo. Magnetická lišta je vhodná pro většinu nožů. Můžete na ni zavěsit i sekáček, ale počítejte pro jeho uchycení dvě magnetická pole.

Součástí balení je standartní montážní materiál tj. šrouby vč. hmoždinek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yaxell Corporation převzal tradiční dovedností starých kovotepců a tvorbě profesionálních kuchyňských nožů se věnuje již od založení společnosti v roce 1932. Spojuje nejmodernější technologie a nepřekonatelné zkušeností tradičních řemeslníků. Noże Yaxell jsou vyráběny ručně nejlepšími a nejzkušenějšími nožíři z města Seki – tradičního místa výroby samurajských mečů.

Prvotřídní systém provozní kontroly zaručuje nejvyšší kvalitu každé položky opouštějící závod. Vlastní oddělení plánování a vývoje výrobků zohledňuje zkušenosti amatérských i profesionálních uživatelů z celého světa, na jejichž základě pak zruční řemeslníci zhotovují jedinečné výrobky. Japonské nože nalézají celosvětové uznání a společnost Yaxell patří mezi pět největších výrobců nožů na světě, na trh dodává každoročně asi 3–4 miliony nožů. Každý nůž je originál, na světě neexistují dva naprosto stejné. Takový originál můžete mít doma i vy!

Zpět do obchodu