Výhradní dovozce GASTROLUX a YAXELL pro ČR a SR

Severská jednička!

Švédské noviny „Aftonbladet" vyhodnotily kuchařský nůž  Zen nejlepším nožem roku 2018.

Aftonbladet  je nejprodávanějším deníkem jak ve Švédsku, tak v ostatních skandinávských zemích. První vydání vyšlo již v roce 1830 a v současné době jsou noviny vydávané v nákladu půl miliónů výtisků denně. Webová stránka novin www.aftonbladet.se  je trvale hodnocena jako jedna z pěti nejnavštěvovanějších švédských webových stránek vůbec.

Aftonbladet pravidelně provádí test kuchyňských nožů. Letos bylo testováno 14 kuchařských nožů věhlasných značek.
konkurence
Přestože byla ustanovena nová porota, je znovu stejný vítěz – kuchařský nůž od firmy Yaxell!  Yaxell Zen, který zvítězil v testu nožů Aftonbladet v roce 2016 i 2017, získal titul třetí rok v řadě.

obrázek

Co o něm řekli hodnotitelé?

Johan Jureskog: „..Lepší váha, s tímhle se hned zkamarádím. Pěkná, mírně robustní rukojeť, i když ho držíte mokrýma rukama, nehrozí vyklouznutí. A špička čepele je zaoblená, takže nehrozí, že se s ním říznete. Skvělý nůž, jasně se mi líbí nejvíc. Je pěkný. Díky němu jste v okolí králem!.."

Natasa Hodzic Jansson: "..Ach, hned vím, že je tohle je můj favorit. Je reálnější než všechny, které jsem dosud testovala. Pěkně sedí v ruce a líbí se mi, jak vypadá čepel, je homogennější, ne příliš silná. Řeže velké kusy kořenové zeleniny tak snadno, jak je to jen možné. Nejen, že se s ním dobře pracuje, ale taky pěkně vypadá. Vynikající..."

bast i test

Podrobnosti testu si můžete prohlédnout zde.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení