Pánve wok na plynový sporák

Pánev wok je skvělým pomocníkem při přípravě mnoha pokrmů. Je určena především pro milovníky asijské kuchyně, kde je potřeba velmi rychlá příprava masa i zeleniny. Současně je to ale velmi univerzální nádoba, která je vhodná na dušeni, smažení i fritováni. Stejně tak se hodí na vaření polévek či přípravu omáček. Je vhodná pro plynový sporák a ostatní druhy ohřevu – elektrická plotna, sklokeramická deska. V nabídce však máme také pánev wok na indukci.

Vlastnosti pánví wok na plynový sporák

  • Ověřený výrobce s dlouholetou tradicí
  • Kvalitní materiály
  • Inovativní technologie
  • Moderní vzhled
  • Jednoduché a rychlé vaření
  • Snadná údržba
  • Zdravá příprava pokrmů bez použití tuků
  • Záruka na rovnost dna 25 let

Vaření, které vás bude bavit

Tato kruhová tenkostěnná pánev pochází z Číny, kde je jednou z nejvyužívanějších kuchyňských potřeb. Čínská a asijská jídla jsou tedy pro ni jako stvořená. Má hlubší tvar než klasická pánvička a ani při rychlém míchání ingredience nevyskakují ven. S pánví wok bude vaření zkrátka zábava. Pokrmy budete připravovat s lehkostí a radostí. Objevíte nepoznané chutě a možná už ke sporáku doma nikoho jiného nepustíte. Pánvička je vhodná pro hobby i profesionální kuchaře. Její kouzlo spočívá hned v několika skvělých vlastnostech. Jednou z nich je nepřilnavý povrch, díky kterému můžete vařit bez použití tuku. Silné dno zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a pomáhá šetřit energie.

Rukojeti odolné vůči vysokým teplotám

Tím ale výčet výhod nekončí. Pánve wok, stejně jako ostatní nádobí Gastrolux, disponují ergonomickou rukojetí odolnou vůči vysokým teplotám – až 260°C. Je tedy možné wok vložit do rozehřáté trouby a pokrmy dopéci, zapéci nebo ohřát. Rukojeť je navíc připevněna speciální technologií bez nýtů a šroubů, takže perfektně drží a ani po čase se neviklá. Pánvičku lze doplnit skleněnou poklicí, kterou je též možné vkládat do trouby.

Okraj pánve je tvarován tak, aby při vylévání pokrmů tekutiny nestékaly po povrchu nádoby. Výrobce s více než padesátiletou historií se zkrátka snaží vaření všemožně usnadnit a zpříjemnit. Tak dobrou chuť!

Wok
Wok
Skladem
od 3 790 Kč

Objemná pánev wok je ideální nejen na přípravu asijských specialit, ale i pro přípravu tradičních...

Kód: 930
1 položek celkem
Zpět do obchodu