Výhradní dovozce GASTROLUX a YAXELL pro ČR a SR

Rendlíky pro indukční ohřev

Také jste propadli kouzlu indukce? Nebo na ni teprve přecházíte a musíte si pořídit nové nádoby na vaření? Nádobí pro běžný ohřev totiž na tuto moderní technologii nereaguje a jídlo v něm jednoduše neuvaříte. Pokud si však vyberete některý z rendlíků na indukci, výsledek je jistý. Rozměr vhodný pro vaše konkrétní potřeby zvolíte přímo u detailu produktu.

Vlastnosti rendlíků na indukci

 • Vysoká kvalita
 • Nepřilnavé dno
 • Odolnost proti poškrábání
 • Rovné dno
 • Velmi snadná údržba
 • Lze vložit do rozehřáté trouby
 • Moderní design
 • Nízká spotřeba energie

Vaření v indukčním rendlíku bez připalování

Stojí možná na okraji priorit při pořizování nového nádobí, snad si někdo řekne, že se bez něj obejde. Ale to, že je rendlík skvělým pomocníkem v kuchyni, je neoddiskutovatelné. Jako stvořený je například na rozpouštění másla.

Pokrmy, jako jsou kaše, pudinky a krémy, se rády připalují. Pokud si však pořídíte kvalitní rendlík na indukci, můžete dát sbohem všem neúspěšným pokusům, které končí nepoživatelnou kaší a zničeným nádobím. Nepřilnavé rendlíky Gastrolux jsou v boji proti připalování skutečnými mistry ve svém oboru. Hodí se proto i pro kuchařské začátečníky.

Výhody navíc

Dno se časem nedeformuje, vydrží perfektně rovné po dlouhá léta. Toto výrobce garantuje pětadvacetiletou zárukou. Speciálně navržený okraj zabraňuje stékání omáček a ostatních pokrmů po vnějším povrchu nádoby při vylévání. Rukojeť se neuvolňuje, její dokonalé uchycení bez nýtů a šroubů si firma nechala dokonce patentovat. Navíc je odolná vůči vysokým teplotám (až 260°C), takže můžete rendlík vložit i do rozpálené trouby.

V sortimentu značky Gastrolux najdete také další druhy nádobí pro různé druhy přípravy jídel, například hrnce, kastroly, pánvičky. Nezapomeňte na skleněnou pokličku, která pomáhá snížit spotřebu elektrické energie.

 
 • Rendlík - indukční Kód: 17130
  Rendlík - indukční
  Skladem Značka: GASTROLUX Záruka: 25 let na rovnost dna
  Rendlík je nenahraditelný pomocník pro snadnou přípravu pudinků a krémů bez připálení.

  od 3 190 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tato webová stránka využívá soubory cookies. Více informací najdete v našich zásadách používání cookies. Pokud s jejich použitím nesouhlasíte, je třeba provést změnu nastavení prohlížeče.