Magnetický stojan 5ks DUB, olej

Elegantní magnetický stojan z masivního dubového dřeva. Můžete na něj bezpečně uložit 5 nožů. Budou pevně držet na svém místě, nepoškodí se ani nepošrábou.

Můžeme doručit do:
31.05.2024.
Skladem
Kód: 5730
Značka: YAXELL
2 990 Kč
Kategorie: Stojany a lišty
Rozměry: 25x25x14 cm

Magnetický stojan na 5 nožů z olejovaného dubového dřeva. Dvě řady magnetů zabudované uvnitř stojanu drží Vaše nože bezpečně na svém místě.

Vyobrazené nože nejsou součástí stojanu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yaxell Corporation převzal tradiční dovedností starých kovotepců a tvorbě profesionálních kuchyňských nožů se věnuje již od založení společnosti v roce 1932. Spojuje nejmodernější technologie a nepřekonatelné zkušeností tradičních řemeslníků. Noże Yaxell jsou vyráběny ručně nejlepšími a nejzkušenějšími nožíři z města Seki – tradičního místa výroby samurajských mečů.

Prvotřídní systém provozní kontroly zaručuje nejvyšší kvalitu každé položky opouštějící závod. Vlastní oddělení plánování a vývoje výrobků zohledňuje zkušenosti amatérských i profesionálních uživatelů z celého světa, na jejichž základě pak zruční řemeslníci zhotovují jedinečné výrobky. Japonské nože nalézají celosvětové uznání a společnost Yaxell patří mezi pět největších výrobců nožů na světě, na trh dodává každoročně asi 3–4 miliony nožů. Každý nůž je originál, na světě neexistují dva naprosto stejné. Takový originál můžete mít doma i vy!

Zpět do obchodu