Grilovací pánve na plynový sporák

Grilování doma na plynovém sporáku? Proč ne? Skvěle vám k tomu poslouží grilovací pánev Gastrolux, která je báječnou alternativou, když nemáte možnost jít na zahradu a roztopit skutečný gril. Chutné steaky si tak můžete dopřát klidně i v zimě. Hranatý tvar umožní připravit větší množství pokrmů naráz. Maso všeho druhu včetně ryb, sýry, zelenina… na tom všem si můžete již brzy pochutnat.

Vlastnosti grilovacích pánví na plynový sporák

  • Vysoká kvalita
  • Dlouhá životnost – záruka na rovnost dna 25 let
  • Moderní vzhled
  • Inovativní technologie
  • Nepřilnavý povrch
  • Rovnoměrné rozložení tepla
  • Rychlá příprava pokrmů
  • Snadná údržba

Steaky jako z roštu

Domácí grilování nikdy nebylo tak snadné. Oproti klasickým hladkým pánvičkám je dno této pánve opatřeno vystouplými drážkami, které udrží maso částečně ve vzduchu a nechávají působit teplo podobně, jak je tomu při grilování. Navíc šťáva z pokrmů neodkape do ohně, ale zůstane na pánvičce mezi drážkami, takže se dá následně také využít. A výsledný steak bude ozdobený mřížkou, jako byste jej připravili na roštu.

Jednou z hlavních předností nejen grilovací pánve, ale i ostatního nádobí Gastrolux je to, že je můžete vložit do rozpálené trouby, kde se například orestované pokrmy mohou volně dopéci nebo počkat na servírování, případně ohřát. Není tedy třeba špinit další nádobí. Ergonomické úchyty a rukojeti jsou totiž vyrobeny z materiálů s tepelnou odolností do 260°C. Navíc jsou připevněny speciální technologií bez nýtů a šroubů a nezačnou se viklat ani po letech používání.

Díky nepřilnavé úpravě povrchu není nutné používat tuky; grilovací pánvička tak zajistí zdravou přípravu pokrmů.

Další produkty Gastrolux

Pokud používáte plynový nebo elektrický sporák, pak můžete libovolně vybírat mezi nádobím Gastrolux pro běžný ohřev. Jestliže má někdo z vašich přátel indukci, nabízíme také nádobí pro indukční ohřev, včetně indukčních grilovacích pánví. K dispozici jsou také skleněné pokličky různých rozměrů.

Pánev grilovací
3 190 Kč

Čtyřhranná grilovací pánev je určená k rychlé přípravě masa a zeleniny.  

Kód: 428
1 položek celkem
Zpět do obchodu