Pekáče s pokličkou na plynový sporák

Novou dimenzi pečení můžete objevit pomocí pekáče s pokličkou Gastrolux. Žádné vysušené maso, ale šťavnaté pečeně všeho druhu – kuře, husa, ryby, žebírka, rolády… Nemusíte složitě manipulovat s alobalem pro přikrytí nebo hledat druhý pekáč. Poklička je velmi praktická, navíc díky skleněnému provedení máte stále kontrolu nad tím, co se uvnitř děje, aniž by bylo nutné ji nadzvedávat.

Vlastnosti pekáčů s pokličkou Gastrolux

  • Prvotřídní kvalita
  • Nepřilnavý povrch
  • Zdravé pečení bez tuků
  • Moderní design
  • Zdravotní nezávadnost
  • Vždy šťavnatá pečeně
  • Snadná údržba
  • Pro hobby i profesionální kuchaře

Do trouby i na sporák

Dno pekáčů Gastrolux je zhotoveno na stejném principu, jako u ostatního nádobí, například u pánví. Takže pokud chcete pečení začít restováním na pánvičce, můžete dát pekáč na plotnu a použít jej jako pánev. Ušetříte tím čas s mytím zbytečného nádobí. A údržba je navíc velmi jednoduchá – stačí mytí teplou vodou, případně s trochou mycího přípravku.

Mnoho vychytávek pro snadné a rychlé pečení

Samozřejmostí jsou tepelně odolné úchyty, které snesou teploty až 260°C. Ovšem tuto vlastnost mají i rukojeti ostatního nádobí Gastrolux, ať už se jedná o pánvičky, rendlíky, hrnce nebo kastroly. Ve všech je možné pokrmy dopékat nebo ohřívat v troubě. Držadla jsou ergonomicky tvarovaná, aby manipulace s pekáčem byla co nejpohodlnější. Pro jejich uchycení výrobce používá patentovanou technologii bez šroubů a nýtů, tudíž dokonale drží po mnoho let. Záruku na rovnost dna dokonce dává na pětadvacet let. Speciálně upravený horní okraj umožňuje pohodlné vylévání obsahu bez stékání tekutiny po povrchu nádoby.

Gastrolux je dánská firma s více než padesátiletou tradicí, která si za dobu svého působení vybudovala na trhu svoje čestné místo. Její výrobky jsou oblíbené mezi profesionálními i amatérskými kuchaři.

900
od 4 390 Kč

Vyberte si správný pekáč - na svatomartinskou husu, vánoční krůtu a na všechny voňavé pečínky,...

Kód: 800
1 položek celkem
Zpět do obchodu