Yaxell SUPER GOU Ypsilon univerzální nůž

Výjimečně krásný a dokonale zpracovaný Yaxell Super GOU Ypsilon univerzální nůž poskytuje nejvyšší výkon a potěšení při používání.

Délka čepele: 120 mm
Damascénská ocel: 193 vrstev

Můžeme doručit do:
31.05.2024.
Skladem
Kód: 37202
Značka: YAXELL
10 990 Kč
Kategorie: YAXELL nože
Záruka: 20 let
Délka čepele: 120 mm
Damascénská ocel: 193 vrstev
Yaxell SUPER GOU Ypsilon univerzální nůž
Záruka 20 let

Charakteristika:

Super GOU Ypsilon univerzální nůž je ideální pro velké množství malých úkolů, kde jsou zapotřebí přesnější řezy. Můžete ho použít k čištění a krájení menší zeleniny, oříznutí brokolice či květáku. Je skvělý také pro krájení a loupání ovoce. Dokonale zvládne i krájení a plátkování menších kusů masa i ryb.

 

Součástí dodávky nože je také speciální pouzdro z javorového dřeva.
Krásné a praktické pouzdro můžete použít na všechny univerzální nože o délce čepele 120 mm.

Popis:

Čepel nože Yaxell Super GOU Ypsilon s jádrem z japonské SG2 mikrokarbidové práškové nerez oceli se skládá ze 193 vrstev měkké a tvrdé nerez oceli  Prášková ocel obsahující hodně uhlíku je odolná proti korozi a má nebývalou tvrdost HRC 63. Na čepeli jsou ručně vytepané čtyři japonské znaky, které znamenají „Super GOU odvaha samuraje".

Rukojeť je vyrobena z černé plátnové micarty, což je nesmírně trvanlivý materiál z pryskyřice a plátna. Černá rukojeť doplněna dvěma červenými kroužky je ozdobena vloženým samurajským znakem, kteý je nejtradičnějším samurajským znakem v Japonsku.
rukojeť Ypsilon

Použití a péče:

  • Používejte nože pouze na krájecím prkénku, nejlépe ze dřeva či plastu.
  • Nože nejsou určeny na krájení masa s kostí.
  • Nepoužívejte nůž ani ke krájení mražených potravin.
  • Nůž čistěte vlažnou, nikoliv horkou, vodou a jemným čistícím prostředkem.
  • Nože nemyjte v myčce na nádobí.
  • Nože vždy ukládejte mimo dosah dětí.


Balení:

Každý nůž je dodáván v dárkové kazetě, která rovněž zaručuje, že se nůž při dodání nepoškodí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yaxell Corporation převzal tradiční dovedností starých kovotepců a tvorbě profesionálních kuchyňských nožů se věnuje již od založení společnosti v roce 1932. Spojuje nejmodernější technologie a nepřekonatelné zkušeností tradičních řemeslníků. Noże Yaxell jsou vyráběny ručně nejlepšími a nejzkušenějšími nožíři z města Seki – tradičního místa výroby samurajských mečů.

Prvotřídní systém provozní kontroly zaručuje nejvyšší kvalitu každé položky opouštějící závod. Vlastní oddělení plánování a vývoje výrobků zohledňuje zkušenosti amatérských i profesionálních uživatelů z celého světa, na jejichž základě pak zruční řemeslníci zhotovují jedinečné výrobky. Japonské nože nalézají celosvětové uznání a společnost Yaxell patří mezi pět největších výrobců nožů na světě, na trh dodává každoročně asi 3–4 miliony nožů. Každý nůž je originál, na světě neexistují dva naprosto stejné. Takový originál můžete mít doma i vy!

Zpět do obchodu