Výhradní dovozce GASTROLUX a YAXELL pro ČR a SR

Vakuovací systém

VakuFit carousel – text

Použitím vakuovacího přístroje VakuFit Pro až 5x prodloužíte trvanlivost skladovaných potravin. Kromě toho takto uložené potraviny neztrácejí chuť, zachovávají si nutriční hodnoty a jsou chráněny před bakteriemi, plísněmi a dalšími mikroorganizmy.

Vakuovat můžete potraviny běžně ukládané v ledničce či mrazničce, ale i potraviny skladované při pokojové teplotě. Výborně se hodí i k uchovávání již hotových pokrmů, na malé občerstvení i velké zásoby.

VakuFit Pro je jednoduchý, rychlý, kompaktní a výkonný vakuovací přístroj pro každodenní použití v domácnosti.

Stačí pouhé stisknutí a za okamžik máte potraviny vzduchotěsně uzavřené. VakuFit Pro nezabírá v kuchyni místo, a přitom je jeho výkon srovnatelný s profesionálními vakuovacími přístroji.

Propichovací mechanismus přístroje vytvoří v sáčku  malý otvor. Poté VakuFit Pro odstraní ze sáčku veškerý vzduch a vytvoří vakuum. Nakonec se okolo otvoru vytvoří tepelný spoj, který zabrání dalšímu pronikání vzduchu. Potraviny jsou neprodyšně uzavřené!

Pro práci s vakuovacím přístrojem VakuFit Pro jsou speciálně navrženy prvotřídní mnohovrstvé sáčky, které zamezují přenášení pachů a zachovávají potravinám původní strukturu, vůni a chuť. Přístroj VakuFit Pro nepracuje s běžnými sáčky, neboť nejsou dostatečně pevné a mohou dovnitř propouštět vlhkost a vzduch.

Sáčky VakuFit jsou v horní části opatřené plastovým zipem. Díky tomu můžete sáček snadno otevřít a znovu uzavřít kdykoliv a kdekoliv, rychle a bez použití nůžek nebo nože. Prvotřídní sáčky jsou opakovaně použitelné, a tak šetří peníze a snižují množství odpadků.

E_V_0035

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení