Kombinovaný brusný kámen 3000/8000

Kombinovaný brusný kámen o zrnitostech 3000/8000. Dodáván s protiskluzovou podložkou, přípravkem na držení úhlu a vyrovnávacím kamenem. 

Můžeme doručit do:
31.05.2024.
Skladem
Kód: 36053
Značka: YAXELL
3 690 Kč

Velmi jemný kombinovaný brusný kámen o zrnitostech 3000/8000 je určen na doleštění ostří. Dodáván s protiskluzovou podložkou, přípravkem na držení úhlu a vyrovnávacím kamenem. 

 

- japonský brusný kámen na broušení pod vodou

- kombinovaná zrnitost JIS: #3000 a #8000
- brusný kámen určený k základnímu přebroušení
- součástí balení je přípravek na držení konstantního úhlu 15 stupňů
- dodáváno s protiskluzovou podložkou  a vyrovnávacím kamenem
- rozměry kamene: 180 x 60 x 28 mm
- vyrobeno v Japonsku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yaxell Corporation převzal tradiční dovedností starých kovotepců a tvorbě profesionálních kuchyňských nožů se věnuje již od založení společnosti v roce 1932. Spojuje nejmodernější technologie a nepřekonatelné zkušeností tradičních řemeslníků. Noże Yaxell jsou vyráběny ručně nejlepšími a nejzkušenějšími nožíři z města Seki – tradičního místa výroby samurajských mečů.

Prvotřídní systém provozní kontroly zaručuje nejvyšší kvalitu každé položky opouštějící závod. Vlastní oddělení plánování a vývoje výrobků zohledňuje zkušenosti amatérských i profesionálních uživatelů z celého světa, na jejichž základě pak zruční řemeslníci zhotovují jedinečné výrobky. Japonské nože nalézají celosvětové uznání a společnost Yaxell patří mezi pět největších výrobců nožů na světě, na trh dodává každoročně asi 3–4 miliony nožů. Každý nůž je originál, na světě neexistují dva naprosto stejné. Takový originál můžete mít doma i vy!

Zpět do obchodu