Náhradní brusné kameny - ostřič Yaxell 3

Náhradní brusné kameny k ostřiči nožů Yaxell 3.

Balení: 3 ks - jemná, střední a hrubá zrnitost.

Vyrobeno v Japonsku.

Můžeme doručit do:
31.05.2024.
Skladem
Kód: 37222-S
Značka: YAXELL
990 Kč

Nože nezůstanou ostré navždy. V průběhu používání dochází k vychýlení jemných zubů, které má za následek ztupení nože. Proto je nezbytné zuby narovnávat, tedy nůž pravidelně brousit, aby se obnovilo ostří. Kvalitní nůž snadno nabrousíte s použitím ostřiče nožů od firmy Yaxell. 

Materiál:

  • brusné kotouče: oxid hlinitý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yaxell Corporation převzal tradiční dovedností starých kovotepců a tvorbě profesionálních kuchyňských nožů se věnuje již od založení společnosti v roce 1932. Spojuje nejmodernější technologie a nepřekonatelné zkušeností tradičních řemeslníků. Noże Yaxell jsou vyráběny ručně nejlepšími a nejzkušenějšími nožíři z města Seki – tradičního místa výroby samurajských mečů.

Prvotřídní systém provozní kontroly zaručuje nejvyšší kvalitu každé položky opouštějící závod. Vlastní oddělení plánování a vývoje výrobků zohledňuje zkušenosti amatérských i profesionálních uživatelů z celého světa, na jejichž základě pak zruční řemeslníci zhotovují jedinečné výrobky. Japonské nože nalézají celosvětové uznání a společnost Yaxell patří mezi pět největších výrobců nožů na světě, na trh dodává každoročně asi 3–4 miliony nožů. Každý nůž je originál, na světě neexistují dva naprosto stejné. Takový originál můžete mít doma i vy!

Zpět do obchodu