RAN filetovací nůž FLEXI velký

Speciální dlouhý ohebný nůž pro filetování a čištění ryb i masa.

Délka čepele: 230mm

Vyrobeno v Japonsku

 

Můžeme doručit do:
23.07.2024.
Skladem
Kód: 36123
Značka: YAXELL
4 290 Kč
Kategorie: RAN 69 / RAN 69 PLUS
Záruka: 20 let
Délka čepele : 230 mm
RAN filetovací nůž FLEXI velký
Záruka 20 let

Charakteristika:

RAN filetovací nůž FLEXI díky ohebnosti čepele umožňuje snadno kopírovat kosti a je ideální na filetování a čištění ryb i jiných druhů masa. Tenká a flexibilní čepel snadno překrojí vlákna, aniž by došlo k jejich poškození či roztřepení.

Popis:

Čepel je vyrobena z japonské vysoce uhlíkové nerez oceli Daido 1K6 o tvrdosti 58 HRC , která je ručně oboustranně broušena a dosahuje mimořádné ostrosti.

Rukojeť je vyrobena z černé plátnové micarty, uvnitř s voskově odlévanou rukojetí z nerez oceli. Ergonomicky tvarovaná rukojeť z micarty se příjemně drží a mokrá neklouže. Konec rukojeti a záštita z nerez oceli 18/10 a pevné, odolné provedení zaručují vysokou trvanlivost.

Použití a péče:

  • Používejte nože pouze na krájecím prkénku, nejlépe ze dřeva či plastu.
  • Nože nejsou určeny na krájení masa s kostí.
  • Nepoužívejte nůž ani ke krájení mražených potravin.
  • Nůž čistěte vlažnou, nikoliv horkou, vodou a jemným čistícím prostředkem.
  • Nože nemyjte v myčce na nádobí.
  • Nože vždy ukládejte mimo dosah dětí.

Balení:

Každý nůž je dodáván v dárkové kazetě, která rovněž zaručuje, že se nůž při dodání nepoškodí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yaxell Corporation převzal tradiční dovedností starých kovotepců a tvorbě profesionálních kuchyňských nožů se věnuje již od založení společnosti v roce 1932. Spojuje nejmodernější technologie a nepřekonatelné zkušeností tradičních řemeslníků. Noże Yaxell jsou vyráběny ručně nejlepšími a nejzkušenějšími nožíři z města Seki – tradičního místa výroby samurajských mečů.

Prvotřídní systém provozní kontroly zaručuje nejvyšší kvalitu každé položky opouštějící závod. Vlastní oddělení plánování a vývoje výrobků zohledňuje zkušenosti amatérských i profesionálních uživatelů z celého světa, na jejichž základě pak zruční řemeslníci zhotovují jedinečné výrobky. Japonské nože nalézají celosvětové uznání a společnost Yaxell patří mezi pět největších výrobců nožů na světě, na trh dodává každoročně asi 3–4 miliony nožů. Každý nůž je originál, na světě neexistují dva naprosto stejné. Takový originál můžete mít doma i vy!

Zpět do obchodu